ApiGames
ApiGames
Správce
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 7 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 2 měsíci
Zobrazení profilu:
390
Discord
TotallyNotApi#5788
  Nové VIP+Bylo přidáno nové VIP+, které je navazuje na klasické VIP.Prodává se za 75 Kč na měsíc a je dostupné pouze pro server Classic Survival.Všechny výhody najdete v našem webstoru.Aktualizované výhody pro klasické VIP Klasické VIP se dočkalo rozšíření svých výhod a byla mu stanovena pevná cena - 30 KčByla přidána nejvíce žádaná výhoda a to více domovů!Opět seznam všech výhod najdete v našem webstoru.Mosty, dveře, brány, tajné páčky a mnoho dalšího!Na spawnu máte ukázku jak vytvořit tyto vychytávky, snad se vám budou líbit!
Před 2 měsíci

Classic survival, taktéž nazývaný jako Vanilla 1.16.1 byl oficiálně spuštěn! Nyní si můžete naplno užít novou verzi Minecraft bez zbytečných funkcí! Server samozřejmě obsahuje několik pluginů, které zajišťují základní funkce pro hraní v multiplayeru, ale dostupnost těchto funkcí je velmi omezená. Na serveru se nachází residence, takže vaše stavby budou v bezpečí. Rovněž zde platí globální pravidla, takže žádné griefování! Pro usnadnění hledání místa k zabydlení, zde máte příkaz /rtp který vás náhodně teleportuje, příkaz můžete použít každých 6 hodin. To samé platí pro příkazy /tpa a /homeZákladní informace:IP: play.zeta-gaming.eu Verze: 1.16.1 Velikost mapy: Kruh o poloměru 5000 bloků Obtížnost hry: Easy Mír s vámi a užívejte života!
Před 2 měsíci

Rozšiřujeme své řady a dovolíme vstoupit pár z vás do našeho týmu, ale dovolíme to pouze těm, kteří projeví své schopnosti v oblastí správy a vývoje Minecraft serveru. Všechny důležití podmínky a benefity naleznete níže v příspěvku, přihlášku můžete podat zde. Požadavky: Věk 15+ Předchozí zkušenosti s minecraftem Smysluplné a inteligentní vystupování na serveru a webu Funkční mikrofon pro pohovor na Discord serveru Zkušenosti se správou serverů a nastavováním pluginů Slušná úroveň angličtiny (alespoň A2) Znalost Javy, Skriptu nebo Lua výhodou Co nabízíme: Skvělá komunita v rámci administrace i celého portálu Později možnost vytváření vlastních projektů Účást na vývoji serverů s originálními nápady Po spuštění serveru finanční odměny pro všechny vývojáře Možnost osobního rozvoje Různé benefity ve formě soutěží pouze v rámci administrace Ještě jednou, odkaz na přihlášku je https://mc.zeta-gaming.eu/naborVšem přeji hodně štěstí po celou dobu tohoto výběrového řízení!
Před 4 měsíci

Jelikož díky našemu Hostingu nám už několik dní nefungují servery, rozhodl jsem se zaměřit na naše webové stránky a trošku to tady pozměnit a vylepšit.V tomto příspěvku bych chtěl přinést úplně nový koncept oznámení na našem webu, chtěl bych později tento typ zprávy vydávat pravidelně každý měsíc pro každý náš server, tak abyste byli v obraze, co všechno se děje kolem vývoje serverů.Mnohdy zde budou spíše technické věci a méně důležité informace pro vás, právě tímto chci tento typ oznámení odlišit od těch normálních oznámení o updatech atd..A nyní se můžeme vrhnout na náš historicky první DevBlog!NOVINKY: Přidán systém ticketů Přidána nová stránka Hlasování Nový widget s důležitými odkazy Nově si můžete v sekci nastavení profilu přidat svůj discord tag Byly přidány štítky (prefix před názvem topicu) ZMĚNY: Kompletně předělán navbar (lišta s odkazy) Byl změněn vzhled stránky A-Team Odkaz na stránku s A-Teamem byl přesunut do záložky "Více" Bylo změněno uživatelské nastavení (přebytečné položky byly odstraněny) OPRAVY: Některé nepřeložené části webu byly přeloženy Bylo opraveno počítadlo online hráčů na Minecraft serveru Byl opraven Banlist Opraveno mnoho chyb v novém designu webu  
Před 4 měsíci

Nickname:Datum udělení trestu:Kdo udělil trestu:Důvod trestu: Proč si myslíš, že jsi byl potrestán neprávem?Vyplněný příklad: Nickname: Franta1234Datum udělení trestu: 1.1.2020Kdo udělil trestu: ApiGamesDůvod trestu: Spamování v chatu Proč si myslíš, že jsi byl potrestán neprávem? Trest byl udělen neprávem, protože jsem nespamoval.(Odkaz na důkazy)    
Před 6 měsíci
🡱